Категорії
Новини

Стартував новий проєкт Budapest hotel art residency

Розпочато проєкт Grand Budapest Hotel 

Стартував другий проєкт з дослідження й мистецького переосмислення історії та культури регіону Драгобрат. Цього разу він об’єднає 5 країн та 16 митців, відбуватиметься за підтримки Вишеградського фонду та за партнерства іноземних культурних організацій: Zahorian & Van Espen (Чехія та Словаччина), Budapest Showcase Hub (Угорщина), Východné pobrežie (Словаччина) й Kalektar (Польша). 

Назва «Grand Hotel Budapest» відсилає нас до історичної назви готелю «Едельвейс», що разом з селищем Ясіня знову стане ключовою точкою для «історико-культурної розвідки». Але цього разу учасники поглянуть на них крізь призму міжнаціональної взаємодії – як в минулому (адже це селище протягом 19-20 ст. опинялося під владою усіх дотичних до проєкту країн), так і в  теперішньому часі (оскільки проєкт стане майданчиком для міжнародної співпраці сучасних митців). 

Проєкт націлений представити інструменти для роботи з втраченою історією, переосмислити історію шляхом мистецьких резиденцій та створити альтернативний культурно-мистецький туристичний наратив для відвідувачів із різних країн. Також планується залучення місцевої влади, бізнесу та громадських активістів; підняття питання сталого розвитку Драгобрату та його захисту від негативних наслідків глобалізації.

Етапи проєкту:

 1. Історичне дослідження історії селища Ясіня та готелю «Едельвейс», з пошуком матеріалів у чеських, словацьких, польських, угорських та українських джерелах; з залученням місцевих істориків Закарпаття. 

Тривалість: 01.11.2020–01. 03.2021.

 1. Арт-резиденція — візуальна та музична лабораторія на базі готелю «Едельвейс» за участі 16 митців — 8 з України та 8 з країн-партнерів — Чехії, Польщі, Словаччини та Угорщини. Тривалість: 01–14 .05.2021.
 2. Презентації результатів проекту в селищі Ясіня та в Ужгороді за участі митців, представників місцевої влади та бізнесу, туроператорів, гідів та істориків.  

Тривалість: 15.05–30.06 2021.

Проект співфінансується Урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Гранти Вишеграду від Міжнародного Вишеградського Фонду. Місія Фонду просувати ідеї сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі.

Дізнатися більше про результати попередньої резиденції за підтримки Українського культурного фонду можна тут.

 1. Історичне дослідження історії селища Ясіня та готелю «Едельвейс», з пошуком матеріалів
  у чеських, словацьких, польських, угорських та українських джерелах; з залученням
  місцевих істориків Закарпаття.
  Тривалість: 01.11.2020–01. 03.2021.
 2. Арт-резиденція — візуальна та музична лабораторія на базі готелю «Едельвейс» за участі
  16 митців — 8 з України та 8 з країн-партнерів — Чехії, Польщі, Словаччини та Угорщини.
  Тривалість: 01–14 .05.2021.
 3. Презентації результатів проекту в селищі Ясіня та в Ужгороді за участі митців,
  представників місцевої влади та бізнесу, туроператорів, гідів та істориків.
  Тривалість: 15.05–30.06 2021.
  Проект співфінансується Урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Гранти
  Вишеграду від Міжнародного Вишеградського Фонду. Місія Фонду просувати ідеї сталого
  регіонального співробітництва в Центральній Європі.
  Дізнатися більше про результати попередньої резиденції за підтримки Українського
  культурного фонду можна тут.
Категорії
Проєкти

Budapest Hotel Art Residency

Budapest Hotel Art Residency

Проєкт націлено на дослідження історії готелю й регіону Драгобрат, та роботу з історичним наративом за допомогою мистецтва. Він є відправною точкою у започаткуванні сталої практики мистецьких резиденцій на базі готелю “Едельвейс”. Метою є переосмислення історії готелю та території, на якій його побудовано: від місця пересадки на шляху до лижних курортів – до унікального місця нашарування різних культур. 

Проєкт включає в себе роботу зі збору інформації про готель з залученням істориків та дослідників; відбір митців та проведення резиденції; презентацію результатів: організацію круглого столу та онлайн-презентації, а також проведення виставки робіт митців у готелі. До резиденції буде залучено 12 митців з України. Резиденція буде відбуватися у форматі онлайн. 

Етапи проєкту: 

 1. Історичне дослідження готелю та смт. Ясіня- липень-серпень 2020 року

  Робота дослідників проєкту: збір історичних матеріалів, фото та відео (в архівах, інтернеті, та безпосередньо на основній локації проєкту), запис історій зі слів жителів селища.Результат – публікація дослідження на сайті, де з ним можуть ознайомитися потенційні резиденти та інші, зацікавлені у проєкті учасники (історики, представники адміністрації селища й туристичного бізнесу регіону).

 2. Онлайн-презентація історичного дослідження – 2 вересня 2020 року

  Презентація результатів дослідження історії готелю від Євгенії Моляр та Наталки Дяченко у форматі онлайн, ознайомитися з якою можна тут

 3. Open-call для учасників резиденції — 3-24 вересня 2020 року

  Проведення конкурсу для митців, дослідників, кураторів на участь у резиденції. Відбір 12 учасників з усієї України.

 4. Онлайн-резиденція – 28 вересня – 11 жовтня 2020 року

  Резиденція відбудеться за 3 напрямками:

  • візуальний (через перформанси, інсталяції,відео, фото, дизайн тощо);
  • аудіальний (через взаємодію з середовищем за допомогою роботи зі звуком, подкастів, аудіальної інтервенції, антропології звуку тощо);
  • кураторський (робота з (поза)інституційними просторами та підготовка фінального виставкового проєкту в експериментальному форматі.

  Куратори: художниця Жанна Кадирова та діджей Андрій Савіних. Більшість заходів програми пройде у форматі онлайн. За бажанням учасники зможуть провести індивідуальні розвідки та представити або інсталювати результати своєї діяльності у готелі “Едельвейс”

 5. Онлайн-презентація здобутків резиденції та проведення круглого столу – 15 жовтня

Український культурний фонд

Проєкт здійснується за фінансової підтримки Українського культурного фонду

Категорії
Проєкти

Budapest Hotel Art Residency

Проєкт є продовженням роботи з дослідження історії та мистецького переосмислення культурної спадщини та історичної пам’яті регіону Драгобрат. Завдяки підтримці Вишеградського фонду, він набуває міжнародного масштабу. 

Нашими партнерами в проєкті є іноземні культурні організації: Zahorian & Van Espen (Чехія та Словаччина), Budapest Showcase Hub (Угорщина), Východné pobrežie (Словаччина) та Kalektar (Польша). 

Завдяки такому формату теми міжнаціональної взаємодії та історичних нашарувань, ключові для досліджуваного регіону, будуть розглянуті під новим кутом зору. Це, в свою чергу, стане передумовою для появи альтернативного культурно-мистецького туристичного наративу для обізнаних відвідувачів із різних країн. Також у ході резиденції ми плануємо залучити місцеву владу, бізнес та громадських активістів і підняти питання сталого розвитку Драгобрату та його захисту від негативних наслідків глобалізації.

Село Ясіня, на якому ми хочемо зосередитися, протягом 19-20 століття було у вирі міжетнічного та міжнаціонального розвитку та отримало низку культурних нашарувань. Центральна точка розвідки – дерев’яний готель «Едельвейс». 

Назва даного проекту “Grand Hotel Budapest” відсилає нас до історичної назви готелю – “Будапешт”. Готель, не дивлячись на свою архітектурну винятковість, не входить до списку культурної спадщини, і дослідження з його історії вперше започатковано нашим проектом. В даний час “Едельвейс” сприймається як об’єкт інфраструктури, що не має культурно-історичної цінності.

Проєкт полягає в ретельному історичному дослідженні в усіх країнах-учасницях з наступним створенням мистецьких творів від художників із Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини та України.

Цілі проекту: 

1) встановити краще розуміння взаємної історії спільного простору шляхом дослідження та опрацювання колективної пам’яті;

2) представити інструменти для роботи із втраченою, забутою історією;

3) запропонувати новий сценарій захисту місцевості від загроз глобалізації та споживацтва через спільні мистецькі резиденції; 

4) створити альтернативний наратив про туризм у даному регіоні та направити потік обізнаних відвідувачів із країн-учасниць у досліджувану зону у сталий та помірний спосіб.

Етапи проєкту:

 1. Історичні дослідження історії селища Ясіня та готелю Едельвейс

  Дати – 1 листопада 2020 – 1 березня 2021.

  Результатом першого етапу стане опубліковане історичне дослідження. Первинні історичні дослідження полягають у зборі відповідних спогадів про готель та селище Ясіня, роботу у чеських, словацьких, польських, угорських та українських архівах про регіон Драгобрат. 

 2. Арт-резиденція – візуальна та музична лабораторія на базі готелю “Едельвейс”.

  Дати – 1-14 травня 2021.

  До участі в резиденції буде запрошено 16 митців – 8 з України та 8 з країн-партнерів – Чехії, Польщі, Словаччини та Угорщини. Відбір учасників пройде шляхом відкритого конкурсу, що буде оголошено на початку березня 2021 року. Відібрані учасники будуть забезпечені проїздом, проживанням та харчуванням, та отримають мистецьку стипендію на реалізацію творчого доробку в рамках та терміни резиденції. Кураторами резиденції стануть українська скульпторка Жанна Кадирова та музикант Андрій Савінних.

 3. Презентація результатів проекту в смт. Ясіня та Ужгороді.

  Дати – 15 травня-30 червня 2021.

  Презентація в Ясінях включатиме інформацію про історичні дослідження та виставку творів, зроблених під час резиденції. Презентація в Ужгороді представить нову культурну та туристичну локацію та будуть спрямовані на а) обговорення потенційної ролі мистецьких резиденцій у розвитку місцевої та міжнародної культурної спільноти; б) окреслення наступних кроків у розвитку резиденції у співпраці з місцевою владою, бізнесом, художниками, істориками, туроператорами та гідами.

Проект співфінансується Урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Гранти Вишеграду від Міжнародного Вишеградського Фонду. Місія Фонду просувати ідеї сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі.

Категорії
Команда

Оксана Усачова

координаторка проекту

Культурна менеджерка; засновниця кав’ярні-книгарні “На Станіславського”.

Організаторка фестивалю сучасного мистецтва та електронної музики “Фантазери”.

Категорії
Команда

Євгенія Моляр

історикиня

Категорії
Команда

Наталка Дяченко

фотографка

Категорії
Команда

Олександра Цикура

комунікаційна менеджерка

Tренерка ГО “Агенція Вільного розвитку”, культурологиня, контент та смм-менеджерка. 

Категорії
Команда

Євгенія Товстенко

SMM

Категорії
Команда

Наталя Князева

Президентка ГО “Агенція Вільного розвитку”

Президентка ГО “Агенція Вільного розвитку”, проєктна та адміністративна менеджерка, кураторка міжнародних молодіжних обмінів, велоактивістка.

Категорії
Uncategorized

Hello world

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean pretium, tortor sit amet mattis pretium, elit velit efficitur leo, sed tincidunt purus turpis a magna. Morbi eget metus cursus, posuere nisi sed, vestibulum arcu. Maecenas at pulvinar diam. Ut fringilla dictum rhoncus. Quisque euismod convallis dolor id eleifend. Curabitur sit amet nisi dolor. Duis iaculis luctus commodo. Cras faucibus enim quis est congue, ut malesuada mauris posuere. Nunc scelerisque scelerisque justo, id consequat nisi dictum a. Nunc ut nisi eu mauris mattis blandit. Sed tortor metus, viverra a pulvinar at, dapibus eget dolor. Morbi velit est, consequat vel aliquam id, dignissim quis odio. Nullam sollicitudin molestie enim quis ultrices.

Категорії
Новини

Онлайн-концерт

15 жовтня о 14.00 по завершенню Budapest Hotel Art Residency відбудеться презентація результатів роботи резидентів та онлайн-концерт (пряме включення з Закарпаття). У концерті візьмуть участь музиканти: Superelite (Київ), ISTIN (Ясіня), DJ Chesnok (Одеса), Arthur Snitkus (Київ).

Приєднуйтесь до події у FB https://www.facebook.com/events/341266296937883/

Категорії
Новини

Знайомтеся: обрано 13 учасників Budapest Hotel Art Residency!

В рамках конкурсу на участь в резиденції до нас надійшло 33 заявки. Експертами проєкту було відібрано 13 найкращих ідей. Пропонуємо вам познайомитися з нашими резидентами:

 1. Добриня Іванов (Київ)

Автор скульптур, інсталяцій, редімейдів, відео та живописних творів.

Працює з темою минулого та пам’яті, використовуючи просторові рішення. Збирає реальні та вигадані оповіді, пов’язані зі знайденими об’єктами, і конструює таким чином “наративи правди та неправди”, які серед іншого ставлять під питання мистецькі підходи автора.

Добриня мав персональні виставки в Україні, брав участь у колективних виставках і резиденціях в Україні та за кордоном. Був номінантом Henkel Art.Award та премії PinchukArtCentre.

Сайт: https://cargocollective.com/dobrinyaivanov

 1. Ілля Угнівенко (Київ)

Графік-ілюстратор, учасник клубу ілюстраторів Pictoric.

Брав участь у більшості виставок та проєктів клубу, серед яких – “Face to face”, “Довіряй але перевіряй”, “Інфа 100%”, “Діячі України”.

Працює переважно у діджиталі, проте до цифрових робіт часто додає відскановані монотипії. Використовує також ручку, гуаш і туш.

Минулого року Ілля оформив українське видання “Острову скарбів” Роберта Луїса Стівенсона від Nebo Booklab Publishing.

Крім того, він проводить воркшопи і курси з ілюстрації та викладає у дитячій художній школі. 

Персональна сторінка: https://www.behance.net/Ilia_Ugnivenko?fbclid=IwAR0pPHPNq5an5KvHzIXjJoPWy_Y9-JRRCovzdNVBS_GsQqD2Iq8MtoKQDN4

 1. Євген Коршунов (Київ/Бровари)

Займається живописом, графікою, відео-артом, ленд-артом, колажем, фото та скульптурою.

У своїй діяльності приділяє увагу темам міфотворчості та релігії, кітчу, маніфестації LGBTQIA+ людей та проблемам гомофобії й агресивної маскулінності.

Євген представляв роботи на низці індивідуальних і групових виставок та фестивалів в Україні та за кордоном.

Також художник бере активну участь в арт-резиденціях, серед яких – “Над Богом” (Вінниця), “З.Міст” (Маріуполь), “Foundation” (Клементовіце, Польща). 

 1. Variable name (Київ)

Арт-дует Марини Хрипун та Валерії Карпань, які працюють разом у сферах партисипативного мистецтва та культурної освіти.

Діяльність групи зосереджена на процесах комунікації та обміну в міському середовищі, візуальній та цифровій антропології, інклюзивності, практиках коммеморації та представлення пам’яті й локальних наративів.

Співпрацювати художниці почали у 2015 році, коли заснували організацію “Культурні географії” та ініціативу “Дитячі георгафії” і стали кураторками арт-резиденції “PortArtStudio”. Серед їх проєктів – “Сліди міста” (Червоноград), “Touch What I See” (Люблін), “Living Monuments” (Харків – Ужгород – Берлін). 

 1. Даниїл Галкін (Дніпро)

У своїй творчості аналізує структуру суспільства; піднімає питання щодо законності, етики та моралі; досліджує межу між правами, обмеженнями і тотальним контролем.

Художник заснував соло-арт-групу 2222, де кожна з двійок через інсталяції, відео та інтервенції представляє різні alter ego його творчості.

Також Даниїл – фіналіст та переможець багатьох конкурсів та премій, зокрема, PinchukArtCentre Prize, Курьохіна, Кандинського, Малевича; володар гран-прі конкурсу МУХи.

Учасник низки міжнародних резиденцій. Роботи художника виставлялися в рамках персональних та колективних виставок в Україні та за кордоном.

Портфоліо: https://drive.google.com/file/d/1DxO35Y8yyTj7DLBlbcENggmqG3hsh13M/view

 1. Богдан Середяк та Олеся Оникієнко (Івано-Франківськ/Київ)

Богдан Середяк – архітектор, урбаніст, художник. Працює з розширенням рамок антропогенного середовища за допомогою фотографії, кіно, архітектури, просторової інсталяції та інших творчих засобів.

Має досвід роботи в Україні та за кордоном, серед проєктів – Florence Fashion Terminal (Флоренція, Італія), Glass Pavilion (Нью-Йорк, США), Center for Post-Nomadic Existence (Улан-Батор, Монголія), кураторська інсталяція Юрія Єгорова в НХМУ (Київ, Україна).

Сайт: http://seredyak.com/

Олеся Оникієнко – театральна композиторка, саунд-артистка, кураторка платформи Womens Sound та організаторка концертів електронної музики.

Окрім музичного оформлення вистав (зокрема, в рамках українсько-британського театрального проєкту Hooligan), займається написанням музики до короткометражних фільмів і створенням мистецьких робіт спільно із художниками та музикантами.

Учасниця міжнародних арт-резиденцій, громадської організації “Інститут Звуку”, композиторка лабораторії фолк-електроніки MOKOSHO.

З власним проєктом NFNR Олеся має досвід численних колаборацій з музикантами зі Швеції, Німеччини, Індії, Японії.

Персональна сторінка: https://soundcloud.com/nfnr_music

 1. Віталій Янковий (Вінниця/Ірпінь)

Художник, аніматор, дослідник та автор текстів про нові медіа.

Випускник курсу сучасного мистецтва в School of visual communication та лабораторії документалістики Indielab, лауреат Мистецтвознавчого конкурсу для арт-критиків Stedley Art Foundation. Учасник групових виставок в Україні та за кордоном.

У своїх роботах на перетині відео та критичної соціології Віталій намагається надати технології гуманітарного виміру та прослідкувати вплив діджиталізації на локальну та комерційну культуру.

 1. Катерина Берлова (Київ/Дніпро)

У своїх проєктах художниця розробляє теми повторення і травми, розглядаючи останню як відбиток часу. В роботі часто використовує перцептивні методи, досліджуючи навколишній світ через запах, звук або дотик і акцентуючи таким чином на досвіді чуттєвого переживання.

Катя працює з інсталяцією, відео, живописом, звуком та site-specific art, які представляє на багатьох колективних та персональних виставках.

Також, серед іншого вона є учасницею українсько-британської арт-резиденції SWAP і Міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва «Бірючий».

Сайт: https://cargocollective.com/katerynaberlova

 1. Володимир Кузнєцов (Київ)

Співзасновник освітньої спільноти “Художня Рада” та групи Р. Е. П. (Революційний Експериментальний Простір).

Брав участь у самоорганізованих ініціативах та асамблеях Майдану та пост-Майдану. Також за плечима художника численні резиденції, персональні та групові виставки в Україні та за кордоном.

У своїх роботах Володимир досліджує естетику повсякденних практик, а також присутність архаїки в сучасності. Розглядає пам’ять як тип досвіду і генерує нові концепти через особисте і колективне знання.

Сайт: http://www.volodymyrkuznetsov.com/ 

 1. Commercial public art (Київ/Одеса)

Творче об’єднання й дослідницький проєкт Бориса Медведєва та Світлани Конопльової, «місточок між матеріальним світом та світом ідей». Учасники групи мають бекграунд в архітектурі, урбаністиці, інтер’єрному й ландшафтному дизайні та створенні VR-середовищ.

Як Commercial public art дует працює на межі дисциплін та торкаються тем брендингу, ринку, методології сучасної культури, маніпулятивності змісту та впливу різних медіумів на якість сприйняття інформації. 

Сторінка проєкту у FB: https://www.facebook.com/commercialpublicart/

 1. Альона Іванова та Вікторія Довгадзе (Львів)

Альона Іванова створює мультидисциплінарні проєкти в сфері медіа та сучасного мистецтва. Працює переважно з фото, відео, графіті та сучасною модою.

Особливу увагу в своїй практиці приділяє фемінізму та проявам людської сексуальності, зокрема, їх модифікаціям у соцмережах.

Основа художнього методу Вікторії Довгадзе – зображення та дослідження можливих метаморфоз всередині об’єктів, деталей, явищ; можливість візуалізації та поетизації цих внутрішніх образів; інтерпретація багатозначності контексту з використанням технік деконструкції (абстракції, акциденції у фотографії та відео, фрагментарності) та відкидання реального змісту.

У співпраці творчий дует досліджує жіночу сексуальність для того, щоб створити візуальний архів, або, іншими словами, інтимний щоденник досвіду тих, хто вийшов за рамки традиційного суспільства та переступив соціальні та моральні табу. 

 1. Михайло Алєксєєнко (Київ)

Художник (-розкадровник, -декоратор, -постановник).

Один із ініціаторів створення групи «Йод» та арт-сквоту «Хаят», засновник арт-простору на Троєщині «Квартира 14».

Досліджує естетику взаємодії, працює з темами міфів та співвідношення реального і віртуального. Має великий досвід роботи в кіноіндустрії.

Михайло – номінант премії PinchukArtCentre Prize і володар головної премії конкурсу молодих українських художників МУХі.

Брав участь у багатьох виставках й арт-проєктах в Україні та за кордоном. 

 1. Наталія Довгопол (Київ/Афіни)

Письменниця, мистецтвознавиця, молодіжна тренерка з неформальної освіти. Отримала диплом за спеціальністю “Туризм”, після чого вивчала теорію та історію мистецтва в аспірантурі.

Народилася та зростала в Києві, а зараз проживає в Афінах, де займається дослідженням античного танцю й давньогрецької міфології.

Наталія – співзасновниця театру історичного танцю «Al’entrada», з яким їздила на гастролі по Україні, Європі та японських островах.

Авторка низки книжок, де історія поєднується з містикою. Роман «Шпигунки з притулку «Артеміда» було нагороджено сріблом на «Коронації слова-2019».

Вже цієї осені вийдуть друком ще по одній дитячій і підлітковій книзі.

Категорії
Новини

Open-call на участь в Budapest Hotel Art Residency

Резидентам пропонується створити проєкт, головним завданням якого є взаємодія авторського висловлювання з місцевим контекстом: починаючи від поняття «готелю» як місця, де зупиняються різні люди на певний проміжок часу, та його трансформацій, залежно від історичних змін; і, продовжуючи, безпосередньо історією та унікальними архітектурними особливостями готелю «Едельвейс».

Budapest Hotel Art Residency проходитиме у форматі онлайн.  

На даному етапі ми пропонуємо ознайомитись з онлайн-презентацією історичного дослідження Євгенії Моляр та Наталки Дяченко (https://cutt.ly/Ffvz846), яке включає фото/ відеоматеріали і буде поповнюватися.

Резиденція відбудеться за 3 напрямками: 

 • Візуальний: присвячений роботі з темами резиденції через медіуми перформансу, інсталяції, відео, фото, дизайну тощо.

Кураторка: Жанна Кадирова, художниця;

 • Аудіальний: розвиває експериментальні підходи до взаємодії  з середовищем за допомогою роботи зі звуком, подкастів, аудіальної інтервенції, антропології звуку та інших. Куратор: Андрій Савіних, діджей, куратор музичних програм;
 • Кураторський: направлений на роботу з (поза) інституційними просторами, та підготовку фінального виставкового проекту в експериментальному форматі. Кураторка: Жанна Кадирова.

У рамках проєкту буде проведено:

 • ознайомлення та обговорення онлайн-презентації історичного дослідження  готелю учасниками;
 • знайомство та пітчинг проєктів;
 • онлайн-зустрічі з представниками локальної культурної спільноти;
 • рефлексію щодо дослідження: планується, що учасники резиденції не тільки працюватимуть над вивченням локального контексту через свої практики, але також впливатимуть на погляд залучених до проектів спільнот на власну історію та культурну спадщину.
 • роботу з кураторами та (поза)інституційними просторами, що полягатиме в дослідженні кураторських практик в Україні в нових умовах пандемії та підготовці фінального виставкового проєкту в експериментальному форматі – частково онлайн, частково офлайн;
 • консультацію з істориком проєкту;
 • презентацію учасниками мистецьких доробків;
 • більшість взаємодій та заходів програми пройде в форматі онлайн, проте, за бажанням, учасники зможуть провести індивідуальні розвідки та представити, або інсталювати результати роботи у готелі “Едельвейс”. 

Етапи Budapest Hotel Art Residency:

Open-call для учасників резиденції – 3- 24 вересня 2020 року

Повідомлення про результат відбору – 26 вересня 2020 року

Онлайн-резиденція – 28 вересня-11 жовтня 2020 року. 

Онлайн-презентація здобутків резиденції та проведення круглого столу — 15 жовтня. 

Також згодом планується презентація робіт резидентів у готелі “Едельвейс”

До проєкту буде відібрано 12 резидентів з різних сфер мистецтва, що проживають в Україні. 

Для участі потрібно надіслати на agencyfd@gmail.com:

 • Коротке творче CV та посилання на попередні проєкти в довільній формі (fb, instagram, website)
 • Опис ідеї проєкту 
 • Технічний план реалізації проєкту, включаючи бюджет на матеріали. За бажанням митці можуть відвідати готель особисто, зазначивши подорож в технічному плані. Організатори покривають витрати на реалізацію ідеї у розмірі до 5000 грн. 

Підтвердження щодо отримання вашого повідомлення буде надіслано протягом 24 годин. У разі, якщо ви не отримаєте його, надішліть нам ще одного листа.

Дедлайн подачі заявки – 24 вересня 2020 року, 12:00 (за київським часом). 

Авторські права щодо ідей та робіт зберігатимуться за резидентами. Організатори резиденції залишають за собою право на створення цифрових та друкованих матеріалів, які включатимуть роботи, створені митцями, із зазначенням їхніх імен. 

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Головний медіа-партнер резиденції – журнал “Культурний тренд”.

Категорії
Новини

Презентація історичного дослідження готелю «Будапешт/Едельвейс»

2 вересня наші дослідниці Євгенія Моляр та Наталка Дяченко провели онлайн-презентацію історії готелю за результатами свого первинного дослідження. Вони ознайомили аудиторію з ключовими фактами з життя готелю, провели невелику онлайн-екскурсію, розказали про унікальність архітектури закладу, познайомили зі свідченнями людей, які були частиною його історії. Модератором події виступила координаторка онлайн-резиденції «Готель Будапешт» Оксана Усачова. Вона також анонсувала open-call на участь в онлайн-резиденції, розповіла про умови конкурсу та деталі проведення резиденції.