Категорії
Новини

Конкурс: розкажи свою фото-історію про туристичні місця Ясінянської долини!

З 4 по 23 лютого в рамках проєкту Budapest Hotel Art Residency буде проходити конкурс фотографій з історіями про туристичні місця та подорож до Ясінянської ОТГ. Фото мають бути зроблені поблизу та в селах Ясіня, Кваси, Лазещина, Сітний, Стебний, Тростянець, Чорна Тиса; а також на горі Драгобрат. Це можуть бути сучасні або старі фото, які ілюструють унікальність місця чи несуть в собі цікаву особисту історію про мандрівку. 

Одна з таких історій, яку надіслала слухачка Українського радіо про турбазу «Едельвейс» у Ясінях, і надихнула організаторів на створення конкурсу. Детальніше про неї читайте тут (https://www.facebook.com/photo/?fbid=2919602721605166&set=a.1565998050298980)

За результатами конкурсу буде відібрано кілька найкращих фото-історій, автори яких отримають нагороду. Головний приз – смарт-годинник; також серед подарунків: 5 днів проживання (окрім різдвяних та новорічних свят) в гостьовому будиночку “Мандрівний” (с. Ясіня); екскурсія по Ясінях та околицях від Туристичного інформаційного центру Ясіня; сертифікат на прокат гірськолижного спорядження чи прокат велосипедів у селищі Ясіня від Sky-Pro; ящик пива від Гуцульської крафтової броварні “Ципа”.

Метою конкурсу є дослідження та розвиток туристичного потенціалу Ясінянської долини та Драгобрату. Вимоги до фото:

  1. Це можуть бути сучасні фото відомих і маловідомих туристичних місць або старі фотографії з цікавими спогадами про відвідування Ясінянської долини.
  2. Знімки з життя турбази «Едельвейс» (Ясіня), особливо радянських часів (оскільки база свого часу була важливим осередком розвитку туризму в СРСР і є одним з об’єктів історичного дослідження арт-резиденції).
  3. Важливо: до участі в конкурсі не прийматимуться фотографії з прихованим рекламним змістом. Пріоритетними будуть вважатися в першу чергу живі, особисті історії. 

Щоб взяти участь у конкурсі вам потрібно:  

1.  Опублікувати на своїй сторінці фотографію (з одним або більшою кількістю героїв) та написати історію, що пов’язала вас з цим місцем. Також зазначити рік (можна приблизно), коли була зроблена світлина. У своєму дописі обов’язково вказати хештег #мояісторія_ясінянськоїдолини. Ви також можете опублікувати фото-історію ваших батьків/бабусів чи дідусів, якщо їх немає у Фейсбуці.

2.      Розмістити посилання на фото в коментарі до посту про конкурс на сторінці проєкту:https://www.facebook.com/budapest.hotel.art.residency/photos/a.611360946190295/738890170104038

Найкращі місця з історій організатори розмістять на карті-путівнику Ясіня, що буде видана в рамках арт-резиденції і розповсюджена серед учасників, партнерів, місцевих музеїв та представників туристичних бізнесів. 

Результати конкурсу будуть визначені 24 лютого, переможці будуть вказані у пості на сторінці проєкту в FB. Призи будуть надіслані протягом тижня (Новою поштою).

Організатор конкурсу: Budapest Hotel Art Residency 

Партнери проєкту: ГО “Нове Ясіня”, Спільнота розвитку туризму в Ясінянській долині, Гостьовий будинок “Мандрівний”, Прокат лиж та сноубордів Sky-Pro, Туристичний інформаційний центр Ясіня, Гуцульська крафтова броварня “Ципа”.

Інфопартнер – Varosh